OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 koksimus

Go down 
+5
*[S]lipKn0t*
*SuTeK*
jestempro
TrelePL
*GoLdenSh0t*
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Devek1
Gość




koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeSro 30 Maj - 8:58:02

Jeszcze tylko wam brakuje Katsu, Winnera i Kowiego i macie praktycznie starą ekipe z czarnej listy Laughing Temat możcie już zamknąć bo i tak już każdy napisał to co miał napisać i nic więcej nie będzie dodane pzdr.
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeSro 30 Maj - 9:35:46

Sprawa wyjasniona zamykam temat
Powrót do góry Go down
*SuTeK*
Dezerter
Dezerter
*SuTeK*


Liczba postów : 929
Join date : 18/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeSro 30 Maj - 14:01:59

durex chyba widzisz ze sosna napisal ze do konca dnia zostawia otwarty to nie zamykaj
Powrót do góry Go down
Quick
Gość




koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: odp   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeCzw 31 Maj - 8:09:09

Sosenka,jakbys czytal moje posty ze zrozumieniem to mialbys jasna wszystko jasne.W pierwszym poscie napisalem,ze to konto jest ukradzione graczowi z honoru o nicku predator.Gdzie jest napisane ze to kogos z B4?Byl u nas na tsie i obiecalem mu pomoc,ale juz sie nie pojawil,a koksimus powiedzial ze konto oddal mu konto.Dlatego zdziwilem sie,ze zlozyl tym kontem do Was podanie.
Powrót do góry Go down
koksimus
Klanowicz
Klanowicz



Liczba postów : 5
Join date : 23/05/2012

koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeSob 9 Cze - 23:27:00

qquick pierdzielisz glupoty tylko tyle umiesz bo kiedys hakowalem to musisz na mnie jezdzic i mi opinie robic ale wiesz co myslalem ze masz troche oleju w glowie ale wynika na to ze nic nie masz bo masz do mnie jakies ale teraz nie gram na hackach i nie wpierdzielaj sie do mnie bo jestes debilem bo zawsze musisz swoje 4 slowa wcisc myslisz ze jestes fajny jak dla mnie to troche bys to przemyslal bo jak narazie to ci to nie idzie sorki za bledy ale pisalem to o 1 w nocy i troszke mnie gosciu zdenerwowal wiec idz do tego b4 i nie pokazuj mi sie tu wiecej
Powrót do góry Go down
koksimus
Klanowicz
Klanowicz



Liczba postów : 5
Join date : 23/05/2012

koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitimeNie 10 Cze - 9:21:59

DOBRA ZAMKNIJCIE TEN TEMAT BO SZKODA SLOW
Powrót do góry Go down
Sponsored content





koksimus - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
koksimus
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» koksimus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™  :: Rekrutacja i skargi. ::  Skargi na klanowiczów-
Skocz do: