OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 koksimus

Go down 
+5
*[S]lipKn0t*
*SuTeK*
jestempro
TrelePL
*GoLdenSh0t*
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Quick
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 16:44:03

Mozesz sosenka dokladniej pisac,bo nie zrozumialem nic z tego co napisales.Zrozum ze konto koksi_PL jest kradzione i nie ma zadnego kumpla.Ktore konta maja podobna nazwe?A co do hakowana,to hakowal na moim drugim koncie(CornyPiotrus),ktore mu dalem bo powiedzialem ze ma miec konto z ribbonem.To jest zwykly klamca i oszust.Jezeli chcecie byc schroniskiem dla hakerow to wasza sprawa.Napisze temat na CF.pl i zobaczymy co na to inni gracze.Przeszlosc?To bylo kilka dni temu a nie dwa lata!
Powrót do góry Go down
*GoLdenSh0t*
Klanowicz
Klanowicz
*GoLdenSh0t*


Liczba postów : 275
Join date : 11/03/2012
Age : 102
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 17:05:07

Podałeś nam informacje na temat tego gracza. Dzięki wielkie, ale to my zadecydujemy co z nim dalej będzie. Nie bronię go, ale skoro pisał, że hakował to hakował, ale może tego już nie robi, zobaczymy co się stanie, a poza tym i tak wyzywają nas od farmerów, WSZYSTKICH naszych graczy...a nie wszyscy farmili. Więc to już mi zwisa jeśli napiszesz temat na crossfire.pl. Dzięki za info, ale teraz już możesz się zająć Sobą.
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 17:29:26

Golden tu Devek z tej strony ( bo ktoś inteligenty zbanował mnie ale już kij z tym ) potwierdzam to co QQ mówi jeśli chcecie trzymać dzieciaka gdzie używa haków i kradnie konto to pzdr coraz bardziej ten klan pogrąża się. Chcecie dowodów proszę
bardzo. Wstawie parę ss'ów hymm pierwsze dwa będą przedtawiały dyskusje naszą co z nim zrobić

[IMG][You must be registered and logged in to see this link.]

[IMG][You must be registered and logged in to see this link.]


[color=red][b]A tutaj ładnie wszystko widać że przyznał się do używania haków dla nie osób które dalej twierdzą że
ściemniamy wystarczy wejść na forum B4 dział podania do klanu i znaleść go....[/b][/color]
[IMG][You must be registered and logged in to see this link.]



Ale jeśli dalej się upieracie z tym to w niebawem wstawie repka z nim .....
Powrót do góry Go down
TrelePL
Przyjaciel
Przyjaciel
TrelePL


Liczba postów : 848
Join date : 27/01/2012
Age : 28
Skąd : Kowal

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 17:44:56

ja to juz nw co z tym zrobic.. db ze narazie nie gram
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/RudzinskiDawid
QQuick
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: odp   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 18:53:04

Golden jak przeczytasz moj post to zauwazysz,ze napisalem,ze to wasza sprawa,(na szczescie juz nie Nasza).Nie chodzi mi o to,zeby ktos Was jechal,jak widzis przyszedlem z tym do Was.Jezeli uwazacie ze jest czysty,to sie mylicie.Uwazam ze przyszli Wasi rywale na CW maja prawo wiedziec,ze ktos taki u Was jest i jak zacznie wywijac numery,(bo jak dla mnie to jest strasznie slaby,jak widze wasz specjalista ma inne zdanie)to beda mogli smialo go raportowac.
Powrót do góry Go down
*GoLdenSh0t*
Klanowicz
Klanowicz
*GoLdenSh0t*


Liczba postów : 275
Join date : 11/03/2012
Age : 102
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 19:12:04

Gadałem z nim wczoraj to mówił, że już nie używa haków. Nie wiem już co zrobić z tą sprawą. Niech Sosna i LT'cy zadecydują co z nim zrobić, skoro piszesz, że wcześniej używał haków to ja jestem za kicknięciem go z klanu tak jak wcześniej pisałem. Jak kiedyś jeszcze byłem w REMEDIUM to kick był od razu - jeśli miałeś powiązanie z hakami, cheatami itp. Jeszcze raz to napiszę ja już się w to nie wtrącam niech Sosna zadecyduje.
Powrót do góry Go down
jestempro
Klanowicz
Klanowicz
jestempro


Liczba postów : 65
Join date : 26/03/2012
Age : 28
Skąd : Wrocław

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 19:55:09

Moje zdanie jest takie żeby dać mu szansę.Sam nie na widzę tych pie****onych hackerów ,ale zrozumiem to jak popełnił błąd ,jeden może drugi ,co nie znaczy że nie może się zmienić.Prowadzić nad nim obserwacje ,wyjaśnić że dostaje ostatnią szansę od tego klanu ,a potem już nie będzie litości jeżeli po raz kolejny uruchomi te gówna.
Powrót do góry Go down
*SuTeK*
Dezerter
Dezerter
*SuTeK*


Liczba postów : 929
Join date : 18/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 20:12:37

dobra ja tez sie przyznam ze hackowalem kiedys i stwierdzam ze to byla glupota bo funu w tym nie ma chyba ze kogos jara wkurwianie ludzi ale juz tego nie uzywam. odstawilem to na jesieni i juz tego nie potrzebuje. gram lepiej niz nie jeden hacker a jak mam forme to gram lepiej niz wiekszosc hackerow wiec juz tego syfu nie tykam chociaz czasem korci jak ktos sam hackuje i denerwuje i go nie kickna ale to jest zycie i gra. moze sie o to wkurzam ale juz tego sam nie robie (hackuje) i jest mi z tym dobrze bo przynajmniej moge na cos liczyc w eslu. jestem za tym zeby dac mu szanse
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 20:51:33

Czyli będzie tak jak myślałem a mianowicie zostanie Razz
Ja napiszę w ten sposób Sosna pisał mi jakie to wielkie
zmiany weszły w życie ale jakoś tego nie widzę tzn chyba na
grosze bo na pewno nie na lepsze jak chcecie trzymać złodzieja konta
proszę bardzo ale ten chłopaczek z całą pewnością wyląduje na cf.pl
Więc osoby które używały / używają dopalaczy znajdą tutaj schronienie Wink
Powrót do góry Go down
*[S]lipKn0t*
Przyjaciel
Przyjaciel
*[S]lipKn0t*


Liczba postów : 205
Join date : 07/05/2012
Age : 30
Skąd : Piekary Śląskie

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 20:58:36

A pamietasz Devek, jak mi w legionie powiedziales odchodząc, zebym troche przystopowal, jak sie chcialem trzymac regulaminu? ; ).. Robie to do dzis, ale widze ze ty chyba tez wszedles na dobrą droge ; )
Powrót do góry Go down
Krystian(Zetonu)
Dezerter
Dezerter
Krystian(Zetonu)


Liczba postów : 186
Join date : 14/02/2012
Skąd : Rybnik

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 21:02:55

Devek nic nie dawaj na cf.pl daj mi tego repleya jak wyjdzie ze ha.ckowal sam go kickne... bo tu kazdy mial za duzo szans w tym klanie...
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 21:05:50

Slip wiesz czasami można pominąć regulamin czy coś ( są naprawdę wyjątki szczególne )
ale nie za każdym razem ... Tym bardziej jeśli chodzi o złodzieja
to już mnie kompletnie rozwaliło.... I teraz rozumiem jakie miałeś
w starym Legionie podejście bo teraz mam takie same ( jeszcze jak byłem w in
to próbowałem coś zdziałać ) czyli regulamin
nie został po to ustalany żeby go olać od dołu do góry...
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 21:09:48

Krystian i tak będzie umieszczony na cf.pl ale
teraz decyzja będzie należała do was czy będzie w klanie
hak i złodziej i jeszcze wiekszą lipe sobie zrobicie jak po ostatnim
temacie Snajpera tzw Durexa . Bo ja go umieszcze albo QQ bo
to on jest tak defakto najbardziej poszkodowany.
A co do repka na chwile obecną go nie mam ale do jutra go złape ; )
Powrót do góry Go down
QQuick
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: odp   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 21:48:14

Podeslalem Devkowi replay'a,jutro wam wrzuci.Poszkodowany?Moze troch,bo bym stracil ribbona na koncie.Nie myslcie ze mnie dojechal i sie splakalem.Gral na wallu i w armorze a i tak dosta becki Smile
Powrót do góry Go down
*SuTeK*
Dezerter
Dezerter
*SuTeK*


Liczba postów : 929
Join date : 18/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimePon 28 Maj - 21:51:49

devek czyli sugerujesz ze jestem tu tylko dlatego ze kiedys hackowalem? nie jestem tu dlatego ze sa tu ludzie ktorych lubie i maja w dupie to co kiedys robilem. wedlug ciebie nigdzie mnie nie przyjma niz tu?
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 10:35:10

Tutaj macie repleja [You must be registered and logged in to see this link.] folder Dokumenty
Sutek ale nie byłeś takim idiotą żeby używać dopalaczy z polakami bądź gdy
z nimi grasz spara ....
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 12:20:11

nie znam sprawy od początku ale co z tego ,ze hakowal trudno ha.ckowalem ja hac.kowal SLOWIK ha.ckowal Golden i napewno każdy z was tylko nikt do tego sie nie przyzna Ogar pliss... Regulamin mówi Ha.ckowal trudno niech nie ha.ckuj u nas ! B4 WBIJDZIE NA TS i obgadajcie na spokojnie z LT i SOSNA !a nie bawicie się w pisanie postów
Powrót do góry Go down
Sosenka
Admin
Admin
Sosenka


Liczba postów : 781
Join date : 25/01/2012
Age : 29
Skąd : Olkusz/DG/Krk

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 13:11:28

Zobaczcie na konta. Osoba która złożyła podanie u Was w klanie miała inne konto i ratio 0.80 coś. A gracz który do Nas doszedł ma ratio 1.50 i inną nazwę. To że ukradł konto to pozdro dla kolesia za jego naiwność... Może ukradł a może kupił. Zrobił to u Ws w klanie a nie w naszym, w waszym hakowął a nie w naszym, a więc nie mamy za co go wywalać. To co zrobił niech zostanie w naszym klanie. A słowika przyjęliście choć citował. I zrobiliście coś z tym? nie... A więc o co Devek się czepiasz. Nie wiesz jak jest teraz w klanie więc nie komentuj. Zajmij się swoim klanem, a nie oceniaj innych. Ja też mogę pożyczyć np. kumplowi konto i napisać to na forum. On będzie sobie grał, a ja wbije na jego konto i zacznę jechać na wall'u i zrobię save i mogę zwalić wszystko na niego bo to przecież jego konto. A panowie chyba nie znacie podstawy raportowania w CF. Kolega na tym rzekomym starym koncie dostał bana za tamtego wall'a i jak by się zalogował na to konto, którym doszedł do Nas to też by dostał bana i stracenie również ribona. Bo bany są na IP ID I na mosa. A więc jeśli by to był On to by to wyszło. Zawsze możecie że citował na innym kompie z innym podpięciem pod neta. Ale to już są spekulacje. Bo po co to miałby robić... A więc kolega zostaje. Jak u Nas zacznie citować to leci. proste. Na razie jest czysty. Co do konta jeśli tak było to już strata osoby która mu ją dała... Mogła bez meila. I u Nas też nikogo nie okradł. Nawet jeśli to by był faktycznie On to każdy zasługuje na szanse, bo u Nas nigdy nie citował.
Powrót do góry Go down
https://infinity.forumpolish.com
*SuTeK*
Dezerter
Dezerter
*SuTeK*


Liczba postów : 929
Join date : 18/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 13:17:10

w sumie devek masz racje ale hack to hack nie wazne z kim
Powrót do góry Go down
Devek1
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 13:23:47

Teraz dorabiacie sobie kolejną łatkę haków hymm mówisz o Slowiku on już nie gra w Cfa tak dla twojej wiadomości
Powrót do góry Go down
Sosenka
Admin
Admin
Sosenka


Liczba postów : 781
Join date : 25/01/2012
Age : 29
Skąd : Olkusz/DG/Krk

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 13:40:59

No a nie grał przez miesc jak był u Was? No więc właśnie... No wiem że teraz nie gra.
Powrót do góry Go down
https://infinity.forumpolish.com
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 13:56:26

Devek zle mnie zrozumiales ja tylko podalem osoby ktore grały KIEDYS w cf czy tam na ha.ckach ! CHAPISZ??
Powrót do góry Go down
*GoLdenSh0t*
Klanowicz
Klanowicz
*GoLdenSh0t*


Liczba postów : 275
Join date : 11/03/2012
Age : 102
Skąd : Warszawa

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 14:39:29

Miałem się nie udzielać, ale Sosna ma rację.
Powrót do góry Go down
QQuick
Gość




koksimus Empty
PisanieTemat: odp   koksimus I_icon_minitimeWto 29 Maj - 21:52:17

To juz rozumiem,wy przyjmujecie konta a nie ludzi do klanu.To nie bylo tematu.Nie martw sie golden za pucke od szefa to pochwalke dostaniesz Smile.Nie potrzebnie tracilem tu czas.Z harcerskim pozdrowieniem "czuwaj".
Powrót do góry Go down
Sosenka
Admin
Admin
Sosenka


Liczba postów : 781
Join date : 25/01/2012
Age : 29
Skąd : Olkusz/DG/Krk

koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitimeSro 30 Maj - 7:24:58

QQ przyjmujemy ludzi a nie konta. Ale wasze dowody nie są 100% a jak nie mamy pewności to nie będziemy osądzać. Sprawę wczoraj doprowadziliśmy do końca. Prawdziwym właścicielem jest pan Predator z Honoru. Pomogliśmy mu udzielać informacje i odzyskał konto i to On jest prawowitym właścicielem a nie żaden przez Was podany pan z B4. A więc Wasze informacje, nie były we wszystkim prawdziwe. I dla tego najpierw pomyślę zanim coś zrobię. A więc Devek Nasz klan w takich rzeczach jest lepszy od waszego. Nie podejmujemy pochopnych decyzji. Pomyśl, że to Ty jesteś w takiej sytuacji jak znalazł się ten gracz i wiadomo, że chcesz sprawiedliwej decyzji. Sprawę uznaje za zamkniętą. To konto koksi_PL nie jechało na żadnego typu dopalaczach. To konto jest gracza o nicku Predator (które zostało skradzione). Uznaje temat za wyjaśniony, ale zostawię otwarty do końca dnia jak gracze z klanu B4 chcieli by coś jeszcze dodać.
Powrót do góry Go down
https://infinity.forumpolish.com
Sponsored content





koksimus Empty
PisanieTemat: Re: koksimus   koksimus I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
koksimus
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koksimus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™  :: Rekrutacja i skargi. ::  Skargi na klanowiczów-
Skocz do: