OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 TodiS

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

TodiS Empty
PisanieTemat: TodiS   TodiS I_icon_minitimeSro 25 Lip - 17:22:07

Witam todis hmm.. zacznę od samego początku wyzywanie HA.CKOWANIE CO MIESIAC NOWY BAN OSTATNIO ZOSTAL KIKNIETY Z KLANU PRZEZ SAPERA ZACZOL MNIE WYZYWAC ZROBIL FILMIK O MNIE ZRESZTĄ TO TYLKO POKAZUJE JEGO 14 LETNIE ZACHOWANIE. Regulamin KLANU to REGULAMIN. Todis zawsze bd gral na ha.ckach a jak ich nie ma to dostaje na pvp po 18/2 tak jak ze mna i potem zacznie sie wyzywanie............. kur.. wkurwiłem się jesli Sosna chce niech go zostawi lecz licze na Zetona SUTKA i DEVKA ,ze coś z tym zrobicie ,ze Todis wyleci z tego klanu tak szybko jak tylko doszedł !!!

Takich rzeczy się nie robi !!!

JESLI TODIS zostanie w klanie ja z niego wyjdę !!! to nie jest szantaż tylko FAKTY!!!


Sory za błędy DEVEK popraw je jak Ci się bd. chciało



Powrót do góry Go down
SAPER2222
Dezerter
Dezerter
SAPER2222


Liczba postów : 113
Join date : 17/02/2012

TodiS Empty
PisanieTemat: Re: TodiS   TodiS I_icon_minitimeSro 25 Lip - 19:06:26

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W ZUPEŁNOŚCI, JAK BĘDZIESZ WYCHODZIŁ NIE ZAPOMNIJ O MNIE.
BYŁY JAKIEŚ USTALENIA JEŚLI KTOŚ ZA HAKI Z KLANU JEST USUNIĘTY TO NIE MA POWROTU BEZ WYJĄTKU OSTRZEGAŁEM TODISA ŻE JEŚLI UŻYJE H.... BĘDĄC W NASZYM, KLANIE TO LECI .NIE POSŁUCHAŁ I POLECIAŁ . MIAŁA BYĆ ZAMKNIĘTA REKRUTACJA I CO DUPA. MIAŁY BYĆ JAKIEŚ ZASADY TEST I PRZYJĘCIE NIE ZALEŻNIE CZY TA OSOBA BYŁA WCZEŚNIEJ W KLANIE CZY NIE ,BEZ WYJĄTKU PODANIE NA FORUM MUSI BYĆ TYCZY SIĘ TO INNYCH OSÓB, A ZRESZTĄ WALI MNIE TO JUŻ JEŚLI KTOŚ MA OCHOTĘ ZAPRASZAM DO MOJEGO NABYTEGO KLANU KLANU MS-13 JEST NA 26 MIEJSCU MAM JUŻ PASY I EMAIL. ZMIENIĘ NAZWĘ NA POCZĄTKU SIERPNIA A TYCH TRASÓW WYPIERDOLĘ - MrPink88 TAK MNIE ZNAJDZIECIE. DZIĘKUJE.WCZEŚNIEJ INFO NA TS
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

TodiS Empty
PisanieTemat: Re: TodiS   TodiS I_icon_minitimeSro 25 Lip - 19:18:03

No napewno skorzystam saper więc bd w Kontakcie
Powrót do góry Go down
ESCOO
Przyjaciel
Przyjaciel
ESCOO


Liczba postów : 114
Join date : 16/03/2012
Age : 47
Skąd : ANGLIA

TodiS Empty
PisanieTemat: Re: TodiS   TodiS I_icon_minitimeSro 25 Lip - 20:08:46

Jak się nie pozmienia to ja tez się pisze SAPER.
Powrót do góry Go down
Krystian(Zetonu)
Dezerter
Dezerter
Krystian(Zetonu)


Liczba postów : 186
Join date : 14/02/2012
Skąd : Rybnik

TodiS Empty
PisanieTemat: Re: TodiS   TodiS I_icon_minitimeSro 25 Lip - 20:43:54

Toddis zostal kickniety a Ty Saper nigdzie kur.. nie idziesz zostajesz tutaj a od 1 wrzesnia zmienia sie wszystko koniec kur.. wakacji trzeba sie wziasc za gre panowie .

Temat zamykam
Dziekuje dobranoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TodiS Empty
PisanieTemat: Re: TodiS   TodiS I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TodiS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™  :: Rekrutacja i skargi. ::  Skargi na klanowiczów-
Skocz do: