OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Podanie][S]*WKS*[S]

Go down 
+9
jestempro
subik
TrelePL
*SuTeK*
Devek
slayd
*[S]lipKn0t*
ESCOO
wksfighter
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
wksfighter




Liczba postów : 7
Join date : 10/07/2012
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 17:48:47

Nick: [S]*WKS*[S]
Wiek: 16
Ratio: 1.38
Ranga: [You must be registered and logged in to see this image.]
Ts3 + Micro: Jest mogę zaoferować własny hosting TeamSpeaka na własnym dedyku
Link do konta: [You must be registered and logged in to see this link.]
Chcesz dołączyć do Nas na NA czy na EU: NA
Poprzednie klany: G.R.O.M. Fanatic
Poprzednie konta : brak
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: kolega polecił mi ten Klan (JestemPROo)
Coś o sobie: Mam na imię Dawid mieszkam pod Wrocławiem , jestem twórcą prywatnych serverów Metin2 (poświęcam dużo czasu pisaniu questów oraz Zapytań do bazy Mysql , Ogólnie interesuje się Informatyką
Kontakt do siebie (gg x-fire): 6138218
Czy masz honorable, jeśli nie to czemu: Tak nigdy nie byłem banowany
Gdzie mieszkasz (kraj): jak to jaki kraj : Polska Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.Xartez.pl
ESCOO
Przyjaciel
Przyjaciel
ESCOO


Liczba postów : 114
Join date : 16/03/2012
Age : 47
Skąd : ANGLIA

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 17:59:43

Wiec Zglos sie do testera i sprawdzimy czy ogarniety Wink
Powrót do góry Go down
ESCOO
Przyjaciel
Przyjaciel
ESCOO


Liczba postów : 114
Join date : 16/03/2012
Age : 47
Skąd : ANGLIA

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 18:50:07

Gralem z nim 2 EE i 2 EM

+
Dobry Chumor ma Very Happy
Czaszami chodzi na sziftcie caly Czasz a czaszami Wogole.

-
Taktyki Byly przewidiwalne [Czaszami]
Gracz Wraca po przerwie i pytal banalne pytania np. Jak zmieniac Bagi itp
Jak Wyzej powiedzialem z Shiftem.
No i Malo na kampy Patrzal.

EE 1
[You must be registered and logged in to see this image.]

EE 2
[You must be registered and logged in to see this image.]

EM 1
[You must be registered and logged in to see this image.]

EM 2
[You must be registered and logged in to see this image.]

Powiem tyle ze nie jestem pewien co do niego.. Ale wiem ze wraca po przerwie i to byl jego pierwszy mecz od paru miesiecy.. Tak ze moja Decyzja jest to ze Damy mu Tydzien probny niech sie rozegra i po tygodniu zrobie z nim kolejnego testa zobacze jak i o ile sie poprawil.
Powrót do góry Go down
*[S]lipKn0t*
Przyjaciel
Przyjaciel
*[S]lipKn0t*


Liczba postów : 205
Join date : 07/05/2012
Age : 30
Skąd : Piekary Śląskie

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 20:50:20

To jest chyba najgorsza sprawa dla testerow. Koles mily wszystko fajnie ale kiepski w grze .. Kazdego szkoda, ale trzeba byc obiektywnym, ja tu widze wpierdol od testera wiec nei wiem czemu taka pozytywna opinia ale pewnie dlatego tak jak mowie ;D.. Tesco ortografia.. : P

Druga rzecz, jak jestem swiezo po przerwie to nei biore sie za clan w ktorym odbywaja sie testy.. to glupota ; /
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 20:55:03

no ja jestem na NIE jak widac ESCO mial na nim kd z gry 1,9 2,0
Powrót do góry Go down
Devek
Admin
Admin
Devek


Liczba postów : 563
Join date : 25/01/2012
Age : 33
Skąd : Czeladź / Obecnie Wielka Brytania

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 21:12:48

Zostal przyjety na okres probny daj chlopakowi sie rozegrac bo wrocil po dluzszej przerwie
za tydzien ma miec kolejnego testa Wink

Poza tym zlapal u mnie dwa plusy jakie ?
Fajnie wkleil range ( nie napisal na odwal sie podania jak co niektorzy to robili ) , a kolejnym + jest to ze sie
lubi bawic w programach html <: o ile dobrze zrozumialem
i interesuje sie informatyka wiec cos moze ciekawego wniesc
do naszego klanu ( forum ) . Dawno nie dal bym tak mocnego TAK jak w jego przypadku .

Widze ze chlopaki z nim graja cw wiec tez moga napisac opinie o nim
czy widza ze sie sprawdza ale oczywiscie ostatnie zdanie bedzie mial
tester / Sutek w tej kwestii
Powrót do góry Go down
*SuTeK*
Dezerter
Dezerter
*SuTeK*


Liczba postów : 929
Join date : 18/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 10 Lip - 21:44:02

zostaje. moje slowo w tej sprawie jest swiete. zobacze jak sie sprawdzi
Powrót do góry Go down
wksfighter




Liczba postów : 7
Join date : 10/07/2012
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 7:38:27

Oczywiście możemy wprowadzić strone Klanu jak i forum na mój hosting (posiadam server dedykowanych położony w gdańsku 24gb ramu 100mb symetryczne netu oraz możliwość postawienia TeamSpeaka 3 na moim serverze (512slotów) za free będzie to oszczędność dla klanu
Powrót do góry Go down
http://www.Xartez.pl
TrelePL
Przyjaciel
Przyjaciel
TrelePL


Liczba postów : 848
Join date : 27/01/2012
Age : 28
Skąd : Kowal

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 8:35:10

moze i tak ale wezmy pod uwage to ze mozesz odejsc z klanu i bd musieli wracaj na dawne oprogramowania
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/RudzinskiDawid
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 9:13:17

lepiej zostac na starym
Powrót do góry Go down
ESCOO
Przyjaciel
Przyjaciel
ESCOO


Liczba postów : 114
Join date : 16/03/2012
Age : 47
Skąd : ANGLIA

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 11:05:03

Sorki za ortografie młody pisał a miał tylko 2 lata w polskiej szkole a drugie to ze nie mam polskiej klawiatury. Mlody ma skila wienc on testuje ja doradzam w kwesti opinii moja była na nie ale mlody chciał mu dać szanse więc dlatego za jakis tydzień proponuje kolejnego testa Very Happy Shocked
Powrót do góry Go down
wksfighter




Liczba postów : 7
Join date : 10/07/2012
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 19:51:45

Spokojnie panowie narazie gra mi się bardzo dobrze na klanówkach (w większości członkowie mogą potwierdzić)
Powrót do góry Go down
http://www.Xartez.pl
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeSro 11 Lip - 21:34:59

oby tak dalej !!
Powrót do góry Go down
wksfighter




Liczba postów : 7
Join date : 10/07/2012
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimePon 16 Lip - 10:12:56

Czekam na testera i ni ma nikogo kiedy mogę znaleźć jakiegoś testera czy juz nie trzeba 2 testa ?
Powrót do góry Go down
http://www.Xartez.pl
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimePon 16 Lip - 10:16:31

napisz na gg do testerów tylko nie pisz do mnie bo mnie nie ma w domu !! tylko w londynie jestem kontakt do testerów masz w dziale rekrutacji
Powrót do góry Go down
Devek
Admin
Admin
Devek


Liczba postów : 563
Join date : 25/01/2012
Age : 33
Skąd : Czeladź / Obecnie Wielka Brytania

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimePon 16 Lip - 11:02:17

Sutka i subkiego tez nie ma ciebie tez sosne wgl nie widze wiec nie wiem jak bedzie najlepiej bylo by gdyby ktos napisal opinie z klanu ktory gral z toba np cw czy puba Smile
Powrót do góry Go down
subik
Przyjaciel
Przyjaciel
subik


Liczba postów : 176
Join date : 05/03/2012
Age : 38
Skąd : Jelcz-Laskowice /Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimePon 16 Lip - 17:21:38

jestem na wakacjach jak cos Razz
Powrót do góry Go down
ESCOO
Przyjaciel
Przyjaciel
ESCOO


Liczba postów : 114
Join date : 16/03/2012
Age : 47
Skąd : ANGLIA

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 11:43:53

1 EE

[You must be registered and logged in to see this image.]

EE 2

[You must be registered and logged in to see this image.]

Em 1

[You must be registered and logged in to see this image.]

+
Shift
Gra taktycznie

-
Dawal sie zazkoczyc
Jak kampil to bardzo łatwo było zgadac gdzie jest.

Gracz sie poprawił ale nie na tyle.. Chodź wygral ze mna na SD Dalej wydaje mi sie ze jego poziom gry jest trochę za slaby jak na iNFinity.. Jestem na Nie ale poczekam na wypowiedz innych.
Powrót do góry Go down
wksfighter




Liczba postów : 7
Join date : 10/07/2012
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 11:51:06

UP@ Esco troche mi się wydaje ,że 1 vs 1 bez mojej podstawowej broni to nic możemy pograć na jakimś pubie np. Egipt lub np SD , FFA bo tak to patrzysz jednoznacznie aby pokonać testera i grać według niego dobrze .

Ew. możemy razem zagrać CW to ci pokaże ,że gra 1vs1 w moim wykonaniu nie jest Super Extra.

Zapraszam do wypowiedzi innych

Moje zdanie jest że mogę zostać w Klania i powinienem , wprowadził bym w Klanie wiele innowacji np. Lepsza strona jak i hosting pod nią Nowe Lepsze Forum opłacane przez Mnie (Jako firma (od Kolegi) mam 2 licencje na Oryginalne Forum Invision Power Board

Mogę postawić teamspeaka na swoim dedyku położonym w Gdańsku gwaranuje 0 Lagów oraz 512 slotów

Do tego ładny wygląd mam 2 skiny do wyboru oraz Prowadze server gry Metin2 - Xartez.pl

Forum do obejrzenia Xartez.pl/forum

Czekam na wasze zdanie .

Dziękuje i pozdrawiam Dawid , Xart , Wks , Fighter , Kobra jak kto woli

Powrót do góry Go down
http://www.Xartez.pl
*[S]lipKn0t*
Przyjaciel
Przyjaciel
*[S]lipKn0t*


Liczba postów : 205
Join date : 07/05/2012
Age : 30
Skąd : Piekary Śląskie

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 14:25:42

No nie wiem czy to tak do konca jest.. Oczywiste jest, ze niektorzy lubia bardziej a inni mniej grywac 1 vs 1, aczkolwiek w takim spotkaniu mozna stwierdzic jedynie skila indywidualnego. Co potrafisz zrobic w sytuacji z przeciwnikiem kiedy nie ma wokol ciebie przyjaciol i wrogow. Zgranie taktyczne i gra iluś na iluś zadko odzwierciedla skila indywidualnego. Mozesz miec staty 10/0 na clanowce i miec Ace, ale to nie oznacza ze byles/jestes wybornym graczem. Dlatego bardzo lubie stare dobre nagradzanie MVP. Do czego zmierzam.. Jezeli tester spuszcza ci łomot, a widze ze tak sie stalo, w grze 1 na 1, to oznacza to, ze skila indywidualnego masz slabego, a to ze ci dobrze idzie na clanowkach, to jest wina tylko i wylacznie tego, ze sie dobrze zgraliscie z druzyną. To jest rowniez bardzo wazne, ale co do tego sie wypowiadal nie bede, bo dawno juz nie gralem, i nie wiem jak grasz kolego, wiec zostawmy decyzje innym ; )..

Chcialem tylko wrzucic tu moje skromne zdanie na ten temat, jezeli juz podjałes dyskusje z testerem. (czego osobiscie nie znosze..)

Pozdrawiam ; )
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 14:40:44

WKS stary nikt od ciebie nie chce nowego forum nowego ts;a czy tam nowych nie wiem co ty tam jeszcze chcesz zrobic nie zdałeś testa z testerem ESCO popatrz na to ,ze jak bys gral z innym nie co lepszym testerem to bys dostal jeszcze bardziej


JA JESTEM NA NIE NIE ZDAŁES TESTA TO TRUDNO SPRÓBUJ cos poprawic i zglosic sie nowa !!
Powrót do góry Go down
jestempro
Klanowicz
Klanowicz
jestempro


Liczba postów : 65
Join date : 26/03/2012
Age : 28
Skąd : Wrocław

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 15:19:01

Ja jestem na tak,bo z doświadczenia wiem że w klanie się więcej nauczy jak do niego dojdzie.Poza tym jest miły i ogarnięty.Slayd/durex nie wypowiadaj się za wszystkich że nikt nie chce nowego wyglądu forum bo ja np chcę i uważam że to jest niezbyt ładne.
Powrót do góry Go down
DoN-Fi[X]o
Klanowicz
Klanowicz
DoN-Fi[X]o


Liczba postów : 101
Join date : 25/02/2012
Skąd : Kroczyce .

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 15:20:55

A więc , też nic nie mam by WKS został w klanie.
Powrót do góry Go down
slayd
Przyjaciel
Przyjaciel



Liczba postów : 509
Join date : 15/05/2012
Skąd : Krosno

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 15:28:21

po 1 zmiana ts i zmiana forum byłą juz rozpisywana i SUTEK PODZIEKOWAŁ czytajcie forum uważniej po 2 pomysl troche jak by kolega odszedł z klanu jestesmy bez forum i bez TS"A !!! wiec podziękowac po 3. nie zdał testa wiem wdlg mnie nie powinien nas pzrekupywać ts'ami i forami bo wszystko jest dobrze


po 4 TO JEST DZIAL DLA LT TESTERA I LIDERA FIXO I PRO nie dla was !!!


Sutek chyba juz nie raz katygorcznie zabraniał pisać w dziale rekrutacji WIĘC??
Powrót do góry Go down
Synek
Klanowicz
Klanowicz
Synek


Liczba postów : 46
Join date : 16/03/2012
Age : 28

[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitimeWto 17 Lip - 15:51:25

Ja chce żeby został, może się nauczyć czegoś od bardziej doświadczonych graczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Podanie][S]*WKS*[S] Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie][S]*WKS*[S]   [Podanie][S]*WKS*[S] I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Podanie][S]*WKS*[S]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podanie -HiD-
» podanie
» Podanie
» podanie
» Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
OFICJALNE FORUM KLANU [iN]Finity™  :: Rekrutacja i skargi. ::  Rekrutacja-
Skocz do: